O mně

Jmenuji se Elen Ingrová, narodila jsem se v Brně v roce 1977, kde stále žiji a vizážistice se věnuji bezmála 20 let. Původní profesí jsem zubní technik, ale po tatínkovi, který byl brněnským výtvarníkem, jsem podědila talent na malování. I proto jsem cítila, že mé kroky budou směřovat jinam než do zdravotnictví.

Práce vizážistky je pro mne posláním a srdcovou záležitostí. Největší odměnou je pro mne radost a jiskra v očích mých zákaznic, kterým se snažím naslouchat i odhadnout jejich touhy a sny.

Miluji přírodu, zvířata a vše s ní spojené. Ráda sbírám minerály, které mne pozitivně nabíjí. Sama jsem majitelkou malé psí dámy, která činí můj život šťastnějším. Proto je pro mne pozitvním zpestřením při líčení u zákaznic doma jejich domácí mazlíček, kdy bývá veselo.

Již několik let spolupracuji s fotografem Milanem Forstem a před rokem jsem začala spolupracovat s fotografkou Ivanou Messeri. Práce pro tyto dva profesionály je pro mne potěšením, jelikož tvořím s oběma tým, který je postaven na vzájemné symbióze, lidskosti a nadšení pro práci.

Mým motem je, že každá žena v sobě ukrývá krásu, která se díky tahům mého štětce stává viditelnou v očích těch, jenž tuto krásu nevidí…

Vaše Elen