Služby

Plesový make-up a účes

Ples je velká společenská událost, kdy by se alespoň některá z Vás chtěla cítit jako Popelka. Plesové líčení a účes by měl dobře korespondovat k Vašim šatům a celkově doplnit daný dress code.
Výhodou plesového líčení a účesu je, že si můžete dovolit více než u běžného denního líčení.
Vždy se snažím vystihnout Vaši krásu tak, aby celek působil elegantně a noblesně. Přípravy na ples mohou proběhnout v klidu Vašeho domova. Tím odpadají strasti spojené s dopravou, pracovní vytížeností a péčí o děti.
Každá z Vás může na plese zazářit jako hvězda a užít si okamžik večera.


Svatební make-up a účes

Svatba je pro každou ženu jedním z nejdůležitějších a nejsilnějších momentů v jejím životě. Každá si ve svůj velký den přeje být tou nejkrásnější nevěstou, proto jsem tu já, která se ráda o Vás postará.
Nejdříve se domluví zkouška líčení a účesu, kde se snažím, abych co nejlépe vystihla Vaše představy. Většinou domlouvám zkoušku 1-2 měsíce před svatbou. Zkouška trvá zhruba 2 hodiny, kde kromě vizáže domluvíme a časově naplánujeme průběh příprav ve svatební den. Mimo jiné Vám poradím jaké zvolit doplňky a jaké věci mít u sebe, aby Vás nic nepřekvapilo. Na zkoušce se hradí záloha, zbývající částka je uhrazena v den svatby.
V samotný svatební den přijedu buď k Vám domů nebo na místo konání svatby. Začíná se účesem a poté následuje líčení. Součástí příprav je oblékání šatů a doplňků. I zde jsem tu pro Vás a ráda Vám pomohu vše doladit.
Další službou, kterou můžete využít, je úprava svatebčanů po předchozí domluvě na zkoušce, aby se dodržel časový harmonogram.
Vždy mne těší, že mohu být součástí Vašeho velkého dne a nové etapy Vašeho života.


Foto make-up a účes

Již několik let spolupracuji s fotografem Milanem Forstem. Ateliér se nachází na ulici Křenova 64/210 v Brně. Zde fotíme jak Vás zákaznice, tak i zakázky pro modelky, reklamu, kalendáře a jiné.
Aby se ulehčila práce fotografa a Vy jste byly na fotografiích krásné, je důležitý foto make-up a úprava vlasů. Příprava trvá maximálně 1,5 hodiny. Foto make-up bývá vždy výraznější oproti běžnému dennímu líčení, ale tak, aby podtrhl Vaši přirozenou krásu. Líčení může být ve stylu natural či výrazné, záleží na typu focení.
Při focení nastávajících maminek nebo dětí dbáme na to, aby se u nás cítili dobře a pohodlně.
Každý okamžik zachycený na fotografii, je krásnou vzpomínkou, která Vás provází celý život.